Nieuws

MIDDELBURG - Tijdens de landelijke Week van ons Water, van woensdag 1 mei tot en met zondag 12 mei, vertellen medewerkers van waterschap Scheldestromen op Zeeuwse scholen over hun werk.

VLISSINGEN - Stichting Oorlogsjaren in Vlissingen verzorgt op zondag 5 mei een Vrijheidsmaaltijd in het Scheldehof in Vlissingen.

GOES/ARNEMUIDEN - In de week van 17 mei eindigt het zeventigste herdenkingsjaar van de oprichting van de staat Israël. Om dat niet ongemerkt voorbij te laten gaan, besloot Willeke van Belzen uit Arnemuiden, drijvende kracht achter stichting Mindblowing Adventures, op zoek te gaan naar verhalen uit de Holocaust die we niet mogen vergeten. Dit resulteerde in de voorstelling 'Back Home', die vrijdag 17 mei in Goes te zien is.

WEST-SOUBURG - Tafeltennisvereniging (TTV) Westerzicht in West-Souburg biedt sinds kort ook dynamic tennis aan.

OOST-SOUBURG – Zaterdag 18 mei wordt er een reünie gehouden van medewerkers van de voormalige supermarkt A&P. Het ‘supermarktleven’ was in die tijd heel anders dan nu. De lopende band werd geïntroduceerd en er moest omgerekend worden van guldens naar euro’s.

Bij de gemeente Vlissingen staan de volgende vacatures open: Teamleider FysiekDirecteur Dienstverlening Subsidieadviseur Lid commissie bezwaarschriftenMedewerker geo-informatie en basisregistratiesJuridisch adviseur Zie de pagina Werken bij de gemeente voor de...

Aanbiedingen

  • Image

    APRIL AANBIEDING

  • Image

    Groot assortiment ijzerwaren per stuks verkocht

Winkelen in Souburg

Lots of Fashion

Lots of Fashion

Kanaalstraat 9
4388 BJ Oost-Souburg
Tel: 0118 474313

info@lots-of-fashion.nl
www.lots-of-fashion.nl

Openingstijden
  • Maandag13:00 - 18:00
  • Dinsdag09:00 - 18:00
  • Woensdag09:00 - 18:00
  • Donderdag09:00 - 18:00
  • Vrijdag09:00 - 18:00
  • Zaterdag09:00 - 17:00
  • Zondaggesloten
Lots of Fashion

In ons familiebedrijf verkopen wij al vele jaren met plezier de leukste dames, heren, kinder- en babykleding en lingerie. Dit doen wij niet alleen vanuit onze winkels in Hoogerheide, Kapelle en Oost-Souburg maar ook vanuit onze gloednieuwe webshop.

Met trots bieden wij je een breed assortiment van leuke, hippe en betaalbare kleding voor jong en oud. We hebben veel verschillende merken voor zowel dames, heren, kinderen als baby’s, zodat er altijd een merk zit dat goed bij je past. Zoals je van ons gewend bent staat service ook in onze webwinkel centraal en wij streven er dan ook naar, je zo goed mogelijk van dienst te zijn.

Tot snel in één van onze winkels of op www.lots-of-fashion.nl