Nieuws

VLISSINGEN - In bioscoop Cinecity in Vlissingen vindt vrijdag 11 oktober, Internationale Coming Out dag, een uitgebreid programma plaats over de acceptatie van alle seksuele voorkeuren en genderdiversiteit. In het bijzijn van staatssecretaris Paul Blokhuis van Volksgezondheid, Welzijn en Sport wordt de vernieuwde website Iedereenisanders.nl gelanceerd. Tijdens de viering, waarbij ook commissaris van de koning in Zeeland Han Polman aanwezig is, wordt verder de Zeeuwse Parel uitgereikt en de reizende foto-expositie Queer! geopend.

DOMBURG - Woensdag (18 september) begint de 29e editie van Jazz by the Sea. Tot en met zondag 22 september zijn er vele gratis toegankelijke optredens in en om Domburg te bezoeken. In de Sint Jacobskerk in Vlissingen vindt een speciale kerkdienst plaats.

ZEELAND - Of je kind nou aan hockey, voetbal, scouting of iets anders doet, bijna niemand ontkomt aan de Grote Clubactie. Vanaf vandaag gaan duizenden kinderen weer langs de deuren om geld op te halen voor hun vereniging. De actie helpt de financiële positie van verenigingen te versterken, zodat zij hun doelen kunnen verwezenlijken.

De Vrijwilligersmarkt 2019 werd op donderdag 12 september geopend door wethouder Els Verhage. De organisatie was in handen van het Vrijwilligerspunt Vlissingen, Vrijwilligerssteunpunt Samen Vrijwillig (Stichting Welzijn Middelburg) en HZ University of Applied Sciences. 65 organisaties hebben zich...

In zijn vlogs neemt wethouder J. de Jonge u mee in de ontwikkelingen en activiteiten die in en rondom het Scheldekwartier plaatsvinden. Ketelmakerij Wethouder de Jonge: "De laatste jaren zijn aannemers volop bezig met vernieuwing. Schaarste aan bouwvakkers en oplopende bouwkosten dwingen de...

Het Gemeentearchief Vlissingen is woensdagmiddag 2 oktober 2019 vanaf 12.00 uur gesloten.

Aanbiedingen

  • Image

    Gratis Waardebepaling

  • Image

    Karolingenmarkt aanbieding

Winkelen in Souburg

Lots of Fashion

Lots of Fashion

Kanaalstraat 9
4388 BJ Oost-Souburg
Tel: 0118 474313

info@lots-of-fashion.nl
www.lots-of-fashion.nl

Openingstijden
  • Maandag13:00 - 18:00
  • Dinsdag09:00 - 18:00
  • Woensdag09:00 - 18:00
  • Donderdag09:00 - 18:00
  • Vrijdag09:00 - 18:00
  • Zaterdag09:00 - 17:00
  • Zondaggesloten
Lots of Fashion

In ons familiebedrijf verkopen wij al vele jaren met plezier de leukste dames, heren, kinder- en babykleding en lingerie. Dit doen wij niet alleen vanuit onze winkels in Hoogerheide, Kapelle en Oost-Souburg maar ook vanuit onze gloednieuwe webshop.

Met trots bieden wij je een breed assortiment van leuke, hippe en betaalbare kleding voor jong en oud. We hebben veel verschillende merken voor zowel dames, heren, kinderen als baby’s, zodat er altijd een merk zit dat goed bij je past. Zoals je van ons gewend bent staat service ook in onze webwinkel centraal en wij streven er dan ook naar, je zo goed mogelijk van dienst te zijn.

Tot snel in één van onze winkels of op www.lots-of-fashion.nl