Nieuws

Winnaars van de Kerstpuzzel December 2019

De meerdaagse WorldTour-wedstrijd die deels over Nederlands grondgebied gaat, is afgelast. Dit hebben de drie burgemeesters van de gemeenten Sittard-Geleen, Terneuzen en Vlissingen gezamenlijk besloten. Het besluit is genomen naar aanleiding van de aangepaste landelijke maatregelen vanwege het...

Minder inwoners, maar meer bewoners? Wij maken ons in toenemende mate zorgen over het huisvestingsbeleid. Onlangs werd bekend dat de Vlissingse bevolking de eerste 6 maanden van dit jaar is afgenomen. Dit is geheel tegen de Zeeuwse trend in, andere grote gemeentes groeien juist. Deze afname is...

MIDDELBURG - Storm Odette heeft de Zeeuwse dijken en duinen niet beschadigd, meldt waterschap Scheldestromen maandag.

OOST-SOUBURG – Ze is ad rem en nog uitermate helder van geest. Een ochtendje met de honderdjarige Maatje Overweel–den Engelsman is een feestje en zorgt, ook bij dochter Riny, meerdere malen voor een bulderende lach.

Op advies van het kabinet werkt ook een groot aantal medewerkers van de gemeente Vlissingen met ingang van 13 maart 2020 thuis. Natuurlijk helpen we u graag en zijn we bereikbaar, maar met minimale bezetting. Het kan dus iets langer duren voordat u ons kunt spreken of een reactie krijgt. Wij vragen...

Aanbiedingen

  • Image

    Gratis accu Upgrade

  • Image

    Zolang de voorraad strekt -15% korting op nieuwe Kreidler E bike's

Winkelen in Souburg

Lots of Fashion

Lots of Fashion

Kanaalstraat 9
4388 BJ Oost-Souburg
Tel: 0118 474313

info@lots-of-fashion.nl
www.lots-of-fashion.nl

Openingstijden
  • Maandag13:00 - 18:00
  • Dinsdag09:00 - 18:00
  • Woensdag09:00 - 18:00
  • Donderdag09:00 - 18:00
  • Vrijdag09:00 - 18:00
  • Zaterdag09:00 - 17:00
  • Zondaggesloten
Lots of Fashion

In ons familiebedrijf verkopen wij al vele jaren met plezier de leukste dames, heren, kinder- en babykleding en lingerie. Dit doen wij niet alleen vanuit onze winkels in Hoogerheide, Kapelle en Oost-Souburg maar ook vanuit onze gloednieuwe webshop.

Met trots bieden wij je een breed assortiment van leuke, hippe en betaalbare kleding voor jong en oud. We hebben veel verschillende merken voor zowel dames, heren, kinderen als baby’s, zodat er altijd een merk zit dat goed bij je past. Zoals je van ons gewend bent staat service ook in onze webwinkel centraal en wij streven er dan ook naar, je zo goed mogelijk van dienst te zijn.

Tot snel in één van onze winkels of op www.lots-of-fashion.nl